Gizlilik Politikası

Bu beyan anaokulunusec.com gizlilik politikasını içermektedir. Anaokulunuseç Anaokulu Tercih Platformunu ziyaret eden kişi veya kurumlar aşağıda belirtilen şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Anaokulunuseç Anaokulu Tercih Platformu interaktif mecrada veli ve öğrencilerden Anaokululere iletilmek üzere başvurular almaktadır. Bu başvurular öğrencinin ve/veya velinin isim soy-isim bilgisi, e-mail ve telefon numarası ile öğrencinin devam etmekte olduğu sınıf bilgilerini içermektedir.

Anaokulunuseç üzerinde bulunan dataları sadece Anaokulunuseç ve başvuruyu alan kurum görebilmektedir. Kurumlar; Anaokulunuseç sistemi içinde bulunan dataları, kuruma sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak görebilmektedirler. Sistem kurumların sadece kendilerine gelen başvuruları görmesini sağlamaktadır.

Anaokulunuseç bahsi geçen dataları (hem öğrenci hem de veli) sadece başvuru yapılan Anaokulue iletmektedir. Hiçbir şekilde 3. kişi ve kurumlarla bu dataları paylaşmaz veya diğer kurumlara karşı pazarlama unsuru olarak kullanmaz.

Ayrıca başvuru formlarını doldururken veli ve / veya öğrencilerin verdikleri bilgiler gerektiğinde veli ve/veya öğrencilerle irtibata geçmek ve süreçleri takip etmek adına Anaokulunuseç tarafından yine 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla kullanılır.

Anaokulunuseç hiçbir şart ve koşul altında sisteme datasını bırakmak isteyen veli ve/veya öğrenciden herhangi bir isimle ücret talep etmez.

Herhangi bir şikayet ve istekte Anaokulunuseç’e ulaşmak için telefon numarası veya mail adresinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Telefon Numarası: 0850 840 1 555
Mail Adresi: bilgi@anaokulunusec.com