2006 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktılar. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardıkları eğitim projeleri kısa süre içinde 24 il / ilçede 43 okula ulaştı. Bugün Küçük Şeyler Anaokulları, çocuklara ve ailelere ülkemizde okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yoluna devam ediyor.

Küçük Şeyler Anaokulları ile öğrencilerin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ortaya koyulmaktadır.

Okuldanmezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.

Eğitim İmkanları

  • Yabancı Dil

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business

Claim it now!    Değerlendir

    Bir Puan Verin

    Bu Kurumun Yetkilisi Misiniz?

    Kurumunuzla ilgili her türlü haber, etkinlik, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı online olarak yapabilir, kurumunuzla ilgili her türlü paylaşımı platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından kurumsal iletişim temsilcilerimiz tarafınızla iletişime geçerek, gerekli kullanım bilgileri tarafınıza iletilecektir.