Kayalı Çocuk Kulübü 20 yıllık eğitimci tecrübesi ile yeni nesle faydalı olacak şekilde bireyler yetiştiriyor. 7-14 yaş grubu çocuklara yönelik sosyal aktiviteler sunmakta ve kulübe devam eden çocuklara okul derslerinde yardımcı olmaktalar. Eğitim koçluğu tecrübelerini ülkemizin gençleri için en faydalı şekilde kullanma gayreti içindeler.

Faliyetlerinin başlıca hedefi; düşünen, sorgulayan ve özgüvenli bireyler yetiştirmek. Ayrıca çocuklarımızın özgüven ve şahsiyet gelişimlerine katkıda bulunmak, çocuklarımızın kimlik ve ana dili gelişimlerine yardımcı olmaktır.

Kayalı Çocuk Kulübü çocuklarımıza sunduğumuz sosyal imkânlar arasında; satranç, basketbol, oyun odası, sinema gibi aktiviteler bulunmaktadır.
Kurum “Tarih 1 günde yazılmaz, başarı asla tesadüf değildir.” diyor.

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business

Claim it now!    Değerlendir

    Bir Puan Verin

    Bu Kurumun Yetkilisi Misiniz?

    Kurumunuzla ilgili her türlü haber, etkinlik, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı online olarak yapabilir, kurumunuzla ilgili her türlü paylaşımı platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından kurumsal iletişim temsilcilerimiz tarafınızla iletişime geçerek, gerekli kullanım bilgileri tarafınıza iletilecektir.