ERA Kolejleri Sakarya Anaokulu’nda okul öncesi eğitim boyunca çocuklarımızın zihin gelişimlerinin desteklendiği özel bir program uygulanır.

Okul çağı çocuklarının ihtiyaç duydukları zihinsel farkındalık ve algı, odaklanma, dikkat, hafıza gibi becerilerinin ne düzeyde olduğu ölçülerek gelişim programı kapsamında potansiyellerini gerçekleştirmeleri sağlanır.

2017-2018 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Kolejleri Sakarya Anaokulu Kampüsü, 4239  metrekare kapalı, 1.507 metrekare açık alana sahip 30 dersliği, 672 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile anaokul, ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar

Anaokul, İlkokul ve Ortaokul düzeyinde eğitim verilmektedir.

Sınıf Kontenjanı: 24 kişi

Title

 • İngilizce
 • Kapalı/Açık Oyun Bahçeleri
 • Tiyatro Sahneleri
 • Bilim Atölyeleri
 • Sanat Atölyeleri
 • Tematik Okul Yaklaşımı

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business

Claim it now!  Değerlendir

  Bir Puan Verin

  Bu Kurumun Yetkilisi Misiniz?

  Kurumunuzla ilgili her türlü haber, etkinlik, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı online olarak yapabilir, kurumunuzla ilgili her türlü paylaşımı platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından kurumsal iletişim temsilcilerimiz tarafınızla iletişime geçerek, gerekli kullanım bilgileri tarafınıza iletilecektir.