İstanbul’un Kartal semtinde okul öncesi dönem için hizmetler veren Özel Ahmet Şimşek Koleji Kartal Anaokulu çocuklarınızın okul öncesi dönemde iyi bir eğitim almaları için hizmet veren ve çalışmalarını sürdüren bir kurumdur.

Okulda dört ayrı gurupta bal arıları, sevgi kelebekleri, uğur böcekleri ve sevimli sincaplar olmak üzere eğitim verilmektedir. Gruplara bağlı olarak öğretmen-veli görüşmeleri belli saatlerde yapılmaktadır.

Ahmet Şimşek Koleji Anaokulu’nda çocuklarınızın okul öncesi dönemlerini en verimli şekilde geçirmek için sosyal faaliyetleri ve oyun etkinlikleri dışında bale, dans, satranç ve drama kursları çocuklara verilmektedir. Aynı zamanda yüzme eğitimi de verilerek çocuklarınızın hayata hazırlanırken bir adım önde olmaları hedeflenmektedir.

Okulda çocuklarınızın müzik eğitimi almalarına olanak sağlamak adına müzik kulübü hizmeti de çocuklarınıza sunulmaktadır. Dil eğitimi olarak Türkçeyi iyi bir şekilde telaffuz etmenin yanı sıra İngilizce ve Almanca yabancı dili de çocuklarınıza verilerek onların eğitimlerine önemli ölçüde katkı sağlanmaktadır. Okulda çocuklarınızın sosyal aktivitelerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri oyun alanları mevcut bulunmaktadır. Hem içeride hem dışarıda oyun oynayabilecekleri alanlar çocuklarınıza sunulmaktadır. Okulun bahçesi de bulunmakta ve çocuklarınız yaz günleri dışarıda sosyal etkinliklerini eğlenceli bir şekilde devam ettirebilmektedir.

Title

 • İngilizce
 • Kapalı/Açık Oyun Bahçeleri
 • Tiyatro Sahneleri
 • Bilim Atölyeleri
 • Sanat Atölyeleri
 • Tematik Okul Yaklaşımı

Is this your business?

Claim listing is the best way to manage and protect your business

Claim it now!  Değerlendir

  Bir Puan Verin

  Bu Kurumun Yetkilisi Misiniz?

  Kurumunuzla ilgili her türlü haber, etkinlik, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı online olarak yapabilir, kurumunuzla ilgili her türlü paylaşımı platformumuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından kurumsal iletişim temsilcilerimiz tarafınızla iletişime geçerek, gerekli kullanım bilgileri tarafınıza iletilecektir.